Popüler Haberler

Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Reyting sonuçları nasıl?

Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Aşk Ağlatır, ekranlara veda ediyor. Dizinin yayınlandığı bölümlerde istenilen reyting sonuçlarına ulaşamaması bu kararın alınmasına neden oluyor. Aşk Ağlatır'ın neden final yaptığı sorusu araştırılmaya başlandı. İşte Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Reyting sonuçları nasıl? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...

Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Dizinin yayınlandığı bölümlerde istenilen reyting sonuçlarına ulaşamaması bu kararın alınmasına neden oluyor. Aşk Ağlatır'ın neden final yaptığı sorusu araştırılmaya başlandı. Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Aşk Ağlatır, ekranlara veda ediyor. İşte Aşk Ağlatır neden final yapıyor? Reyting sonuçları nasıl? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...

Aşk Ağlatır dizisinin reytinglerde umduğunu bulamayınca final kararı alındığı iddia ediliyor. Yapımcılardan konu ile ilgili kesin bir açıklama ise gelmedi. Aşk Ağlatır dizisinde taşradan İstanbul’a göç eden ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin hikayesi ele alınıyor.

AŞK AĞLATIR FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Ada'nın servetinin peşine düşen İsmail ise Erdem'in karısına ulaşmak için çıktığı yolda Hünkar'la karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hünkar, ona Ada'ya yaptıklarının hesabını sorar. Ada'nın sevdiklerinin zarar görmemesi için kendisinden vazgeçtiğini öğrenen Yusuf, onu Rüzgar'ın ellerinden kurtarmak için hemen harekete geçer.

Yusuf ve sevdiklerinin hayatı için Rüzgar'la evlenmeyi kabul eden Ada'yı babası ile ilgili çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Diğer yandan Zeynep ise kocasının kendisine söz vermesine rağmen neden yeniden Özben'lerin peşine düştüğünü sorgulamaya başlar. Hünkar'ın Ada ile ilgili sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.

Yorumlar