Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izle!

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi Aşk 101, sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Aşk 101 (Love 101) yayın tarihi sonunda belli oldu. İşte Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Kubilay Aka, Aline Boz, Mert Yazıcıoğlu, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Aşk 101'in yayın tarihi belli oldu. Twitter gündemine bomba gibi düşen dizinin ilk bölümü heyecanla bekleniyor.  Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi Aşk 101, sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. İşte Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Dijital platformu Netflix, yeni yerli yapımı Aşk 101’in fragmanını yayınladı. Aşk 101’in fragmanı ile beraber yayınlanacağı tarih de belli oldu. Aşk 101’in 8 bölümlük ilk sezonu 24 Nisan’da Netflix’te gösterime girecek.

Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Kemal) rol aldığı Aşk 101'in ilk sezonu 24 Nisan'da Netflix’te yayınlanacak. Aşk 101'in senaryosunu ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler’in senaristi Meriç Acemi yazdı. Aşk 101’in yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer üstlendi.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izle!

1998 yılında bir lisede okuyan öğrencilerin hayatına mercek tutan dizi, gençlerin dostluklarını, büyüme heyecanlarını gözler önüne serecek. Aşk 101’in öğrencileri, kişisel maceralarının yanında yaptıkları bir plan nedeniyle de kendilerini, öğretmenlerinin de aşk hayatının içinde bulacaklar.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izle! - Resim : 2

AŞK 101 KONUSU NEDİR?

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izle! - Resim : 3

Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Aşk 101'in yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Karakterleri kimler? lgbt nedir? Aşk 101 fragmanı izle! ile ilgili etiketler Kubilay Aka Alina Boz Netflix Twitter