Kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı!

Konya'da, sevgilisi Mustafa Kafes tarafından itilip, asansör boşluğuna düşerek ağır yaralanan Tuğçe Ülkü Gürbüz, şikayetçi olmadı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, 25 Eylül akşamı tartıştığı aynı üniversitenin Sağlım Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düştü. Beyninde kanama ve omurgaları ile belinde kırıklar oluşan Gürbüz, 2 kez ameliyat edildi.

Gözaltına alınan Mustafa Kafes ise polise verdiği ifadesinde, alkollü olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını söyledi. Kafes, tutuklanarak, cezaevine konuldu.

'ŞİKAYETÇİ OLMADI'

Tedavisi devam eden Tuğçe Ülkü Gürbüz ise sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine polise ifade verdi. Gürbüz, hastane odasında alınan ifadesinde Mustafa Kafes ile sevgili olduklarını anlatarak, ''Olay gecesi Mustafa ile alkol aldık. Evden çıktıktan sonra neden tartıştık hatırlamıyorum. Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim'' dedi.

Kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı! ile ilgili etiketler Necmettin Erbakan Konya üniversite araştırma görevlisi şikayet