Magazin

Arka Sokakların Pınar’ı Bakın Şimdi Neler Yapıyor? Çok Değişmiş! Diziden Ayrıldığına Pişman! İtiraf Etti

Pınar Aydın, Akademi Türkiye yarışması ile birlikte ekranlar ile tanışmış ve halk arasında tanınmaya başlamıştı. Sonrasında Akasya Durağı adlı dizide oyunculuğunu sergileyip seyircinin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Pınar Aydın, Akademi Türkiye yarışması ile birlikte ekranlar ile tanışmış ve halk arasında tanınmaya başlamıştı. Sonrasında Akasya Durağı adlı dizide oyunculuğunu sergileyip seyircinin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Ardından Arka Sokaklar dizisinde gerçek adı gibi Pınar rolüne hayat verdi. Yıllarca süren bu oyunculuk deneyiminin ardından ekranlara ve sevenlerine veda eden Pınar Aydın son zamanlarda ise Giresun ilinde 2 tatlı çocuğu ile annelik görevini sakin bir hayatla yürütüyor.

Güzel sesi ile gönüllere taht kuran güzel oyuncu Pınar Aydın 2004 yılında Akademi Türkiye yarışmasında 3.olarak dereceye girdi. Hüzünle andığımız şarkıcı Barış Akarsu’nun 1.olduğu yarışmada Pınar Aydın 2.lik derecesini de Tolga Futacı’ya kaptırmıştı. Kendisi 3.olan oyuncu o dönemde hem sesinin hem de yüzünün güzelliği ile ismini akıllara kazımıştı.

Akademi Türkiye Yarışması ile Kaderi Değişen Pınar Aydın

Akademi Türkiye yarışması ile ekranlarla tanışan Pınar Aydın o dönemde yarışmaya katılma gibi bir niyeti olmadığını fakat yarışmaya katılmasına annesinin vesile olduğunu bu yarışmaya katılması için ısrarcı olduğunu ama sonrasında bu yarışma ile kaderinin ve kariyerinin değiştiğini bu sebepten dolayı da bu yarışmayı her daim gülümseyerek hatırladığını belirtti.

Ailesinde genelde tüm gençlerin doktorluk mühendislik gibi alanlara yönlendirildiğinin hatta bunun bir aile geleneği haline geldiğini belirten oyuncu kendi üniversite tercihlerini dahi annesinin yaptığının ve bu nedenle hukuk bölümüne yerleşmesine dikkat çeken Pınar Aydın sonrasında annesinin kendisinin müziğe olan merakı nedeniyle Akademi Türkiye yarışmasına katılmasını istediğini söylüyor.

Yarışma Yüzünden Okulu Bıraktı

Bu yarışmaya katılmasıyla birlikte kamerayla izlenme şartı olan bir evde kaldığını belirten oyuncu bu dönemde okulu bırakmak zorunda kaldığını da belirtiyor. O dönemde yarışmanın çok popüler olması nedeniyle bu yarışmada derece aldıktan sonra pek çok programa davet edilen oyuncu çeşitli tecrübesizlik ve tedirginlikler de yaşamış. Şu an 40lı yaşlarında olan oyuncu Giresun’da evli ve 2 çocuk annesi olarak ekranlardan uzak bir yaşam sürdürmeye çalışıyor.