Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar, 488. bölümü ile ekrana geldi. Arka Sokaklar Mesut, sevdiği kadın Selin'in uzaklaşmasını engelleyebilecek mi? Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı, dizideki son gelişmeler ve yeni görüntüler bu haberde bulunuyor.

Polisiye dizi Arka Sokaklar, 488. bölümü Kanal D'de yayınlandı. takipçilerinin merakla bekledikleri 488. bölümü yayınlandı. Selin'in İzmir'e tayini çıktığını Rıza Baba net şekilde ifade eder. Bu haberi alan Selin ise ekip arkadaşlarından ayrılacağı için üzgündür. Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı, yeni sahneleri ve diziden bilgileri haberimizden takip edebilirsiniz.

Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı

ARKA SOKAKLAR 488. BÖLÜM İZLE

ARKA SOKAKLAR 489. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ARKA SOKAKLAR 488. BÖLÜMDE NE OLDU?
Arka Sokaklar 488. Bölümde; Selin'in ekipten ayrıldığı netleşiyor mu? Mesut, Selin'i durdurabilecek mi? Selin'in İzmir'e tayini çıktığını Rıza Baba net şekilde ifade eder. Bu haberi alan Selin ise ekip arkadaşlarından ayrılacağı için üzgündür. Mesut, sevdiği kadın Selin'in uzaklaşmasını engelleyebilecek mi?

ARKA SOKAKLAR 487. BÖLÜM
Kaybolan çocuk vakaları gitgide artmıştır. Öfkeli bir kamuoyu oluşur. Ekibimiz bu duruma son vermek için gece gündüz çalışır. Saffet’in cenaze töreni yapılır. Seyfi sorgusunda ailesi ile ilgili birçok bilgi verir ancak esrarengiz bir şahit, emniyet binasına gelir.

Suna ve kızı Figen bir cinayete tanık olurlar. Ekibimiz Suna ve kızını koruma altına alır. Figen okuldaki tiyatro müsamerelerine gitmek konusunda diretir. Ekibimiz tehlikeli olacağı konusunda uyarsa da Figen gizlice gitmeye yeltenir.

İzmir’den Özer müdür, emniyete ziyarete gelmiştir. Selin’in de eski müdürüdür. Müdür Selin’in tayinini İzmir’e almasını ister. Selin net bir cevap vermemiştir ama emniyete tayin yazısı gelir. Özellikle Mesut olmak üzere, herkes bu tayin konusuna çok şaşırır.

Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı - Resim : 2

ARKA SOKAKLAR 486. BÖLÜM - SEZON FİNALİ
Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı - Resim : 3

ARKA SOKAKLAR KONUSU
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI
Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

ARKA SOKAKLAR KÜNYESİ
Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen : Orhan Oğuz
Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

SELİN - OYA OKAR
Oya Okar, 12 Ocak 1986, İstanbul doğumlu, Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Televizyon ekranlarında ve sinema perdesinde birçok projede yer aldı. Oyuncu, Arka Sokaklar dizisinde Selin Demirci rolünü canlandırmaktadır.

Rol aldığı oyunlar
Sessizlik (oyun) : Moira Buffini - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2012
İmparatorluk Kuranlar : Boris Vian - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2010

Filmografisi
Mavi Kelebekler - Aida
Doktorlar - Gülümsün Kaya
İstanbul Çocukları - Gülfen
Düğün Şarkıcısı - Çiçek
Sınıf - Rüya
Dağlar Delisi - Asu
Ümit Milli - Elif
Şöhret - Gülçin Özer
2012: Böyle Bitmesin (konuk oyuncu)
Kaçak - 2014 (Dadaylı 'nın sevgilisi)
Küçük Ağa - 2014
Arka Sokaklar 2015-günümüz Selin Demirci
Saruhan 2016 - Pandora

Arka Sokaklar son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı ile ilgili etiketler Arka Sokaklar son bölüm izle yeni bölüm fragmanı