Magazin

Arka Sokaklar dizisinin yayın hayatı tehlikeye girdi! Skandal karar oyuncuları isyan ettirdi! Bu hafta var mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en uzun süren dizisi ünvanını elinde bulunduran Arka Sokaklar dizisi yayınlanmama tehlikesi yaşıyor. Oyuncuların isyan ettiği karar sonrası Arka Sokaklar bu hafta olmayabilir.

Yayın hayatına 15 yıl önce başlayan Arka Sokaklar dizisi her sezon reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi yıldız oyuncuların yer aldığı dizide maaş şoku yaşanıyor. Yeni sezonu geçtiğmiz günlerde başlayan dizide yaşanan maaş krizi sonrası dizinin yayın hayatı tehlikeye girdi.

8 Haftalık alacaklarını alamayan Arka Sokaklar dizisi oyuncuları ve set işçileri kriz sonrası sete çıkmama kararı aldı. Yönetimin bu durumdan haberdar olması sonrası ise sorun hızla çözüldü.

Arka Sokaklar Ali neden yok, diziden çıktı mı, ayrıldı mı, neden ayrıldı? -  SonHaberler

ARKA SOKAKLAR'DA SKANDAL KARAR OYUNCULARI İSYAN ETTİRDİ!

Yeni sezonu geçtğimiz günlerde başlayan fenomen dizi Arka Sokaklar'da maaş krizi yaşanıyor. Medyaradar'ın özel haberine göre başta senaryo ekibi olmak üzere ışıkçı, sanat birimi, kameraman ve oyuncular olmak üzere kimseye maaş verilmiyor.

Arka Sokaklar 502. Bölüm İzle

SETE ÇIKMAMA KARARI ALDILAR

8 bölümün çekildiği, 6 bölümün ise yayınlandığı dizide yaşanan bu mağduriyetin ardından sonunda bıçak kemiğe dayandı. Arka Sokaklar'ın Total grubunda yine birinci olduğu gün yani dün, ekip hak ettikleri paralarını alana kadar sete çıkmama kararı aldı.