Dizi |

Arka Sokaklar 619. Bölüm Fragmanı!

Cuma akşamları yayınlanan Arka Sokaklar 619. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin gelecek hafta ekrana gelecek bölümüne dair detaylar haberimizde. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı...

Arka Sokaklar 619. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı haberimizde.

 Arka Sokaklar Son Bölümünde Ne Oldu?

Arka Sokaklar son bölümünde; Selin Komiser, seri katilin psikolojisi konusunda Poyraz’ın mesleki birikimine danışmaya karar verir. Selin komiserin yaptığı zeki çıkarımlar sayesinde ekibimiz seri katili bulmaya bir adım daha yaklaşacaktır.

Mesut Komiser, üzerine atılan iftiradan kurtulabilmek ve Ayhan’ı bulabilmek için Savcı Yavuz’dan yardım ister. Bu sırada Ezgi ise gizli bir göreve gider. Bu gizli görev Ezgi ve Cemal arasında bir kıskançlık krizine sebep olacaktır.

Bir otelde resepsiyonist olarak çalışan Şebnem silahlı saldırıya uğrar. Şebnem’in babası, bir terör saldırısında gazi olan eski polis Sait’tir. Şebnem’in saldırganlarının peşine düşen ekibimizin, olayın Sacit ile ilintili olduğunu çözmesi uzun sürmeyecektir.