Popüler Haberler

Arıza 26. bölüm fragmanı izle

Arıza 26. bölüm fragmanı izle! 7 Mart akşamında Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza yeni bölüm tanıtım fragmanı merakla beklenmekte. Peki, Arıza yeni bölümde neler yaşanacak?

Arıza 25. son bölüm ile Show TV ekranlarında. 7 Mart Pazar akşamında Show TV’de yayınlanan ve başrollerinde Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı Arıza dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı tanıtımı izleyenler tarafından yakından takip ediliyor.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Arıza dizisi 25. bölüm ile Show TV ekranlarında yayınlandı.

Zorlu rakibini yenen Ali Rıza; Selim’e ulaşarak Balaban’ın ailesi ve kendi babası hakkında yeni bilgiler öğrenir. Mithat, Balaban, Burak ve Murat’ın oluşturduğu ittifak ise yeni bir plan yaparak, Haşmet ve Ali Rıza’yı dize getirmeyi hedefler.

Haşmet’in Ali Rıza’ya kırgın olduğunu bilen İhtiyar, Haşmet’i karşısına alır ve büyük sırrını açıklar, ’Ali Rıza benim oğlum’ der. Ali Rıza ve Mert, Halide’yle birlikte babalarının izini sürmek için babalarının mezar yerine giderler. Mezarlıkta hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalacaklardır.

Sitene Ekle