Popüler Haberler |

Arıza 13. bölüm

Arıza 13. bölüm full izle! Arıza 13. bölüm izle bağlantısı tek parça halinde Youtube'de. 6 Aralık Pazar akşamında Arıza 13. bölüm tek parça olarak Show TV'den izlenebilecek.

Arıza 13. bölüm full izle merakla araştırılıyor. 6 Aralık akşamında Show TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Tolga Sarıtaş’ın oynadığı Arıza dizisinin 13. son bölüm linki Puhu TV’de tek parça halinde yayına girdi.

ARIZA 13. BÖLÜM İZLE TIKLAYINIZ

Haşmet ve Ali Rıza restleşirken, Halide babasının neden bu kadar öfkelendiğini anlamaz. Haşmet, Fuat’ın yanına giderek Ali Rıza’nın gizli görevini deşifre etmek ister, bunu öğrenen Muzaffer ise hiç tereddüt etmeden Haşmet’in infaz emrini verir.

Aşçı İsmail’den Muzaffer’i öğrenen Fuat, Muzaffer’i mekânında ziyaret eder. Burak ise ortaklarıyla birlikte konsorsiyum üyelerinin yakın adamlarını kendi saflarına çekebilme derdindedir. Ali Rıza, Haşmet’in has adamlarından Yavuz’u korumaya çalışırken, kendisini Numan’ın peşinde bulur. Numan’ı yaka paça yakalayan Ali Rıza, özel bir tim tarafından ormanda başına çuval geçirilerek kaçırılır.

Sitene Ekle