Gündem

Araçtan polislere ateş açıldı: 2 yaralı

Şanlıurfa'da bir evi takibe alan polis ekibi saldırıya uğradı. Sokaktan geçen bir araçtan açılan ateş sonucu 2 polis memuru yaralandı. Yaralı polisler hastaneye kaldırıldı.

Şanlıurfa'da polis ekipleri, istihbarat sonucu bir evi takibe aldıkları görev sırasında saldırıya uğradı. Yaralanan 2 polis memuru hastaneye kaldırıldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri, alınan bir istihbarat sonucu merkez Haliliye ilçesinin Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi'ndeki bir evi takibe aldı.

Bu sırada sokaktan geçen bir araçtan polislere ateş açılması sonucu 2 polis memuru yaralandı. Yaralı polisler, ekip aracıyla Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Hastaneye giden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin yetkililerden yaralı polislerle ilgili bilgi aldı. Polislerin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

AA

Yorumlar
Günün Videosu
Küçükçekmece'de yavru kedileri yakalayıp yediği öğrenilen Japon uyruklu D.M. mahalleli tarafından linç edilmek istendi. Para cezası verilen D.M'nin ifadesinde kedileri boğup yediğini söylediği belirtilirken, sınır dışı edileceği öğrenildi.