Popüler Haberler

AÖF mezun olduğumu nasıl öğrenebilirim 2021? AÖF'den mezun olduğumu nasıl anlarım?

AÖF mezun olduğumu nasıl öğrenebilirim 2021? Anadolu Üniversitesi mezun sorgulama nasıl yapılır merak ediliyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler mezuniyet heyecanı yaşıyor. Mezun olma hayali kuranlar ise internetten AÖF mezun olduğumu nasıl anlarım sorgulaması yapmaya başladı.

AÖF mezun olduğumu nasıl öğrenebilirim 2021 merak ediliyor. Uzaktan eğitimle birlikte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan milyonlarca öğrenci, 2021 AÖF mezun durumu nasıl öğrenebilirim sorgusuna başladı.

AÖF MEZUN OLDUĞUMU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM 2021?

AÖF'den mezun olup olmadığını merak eden milyonlarca öğrenci notların da açıklanmasıyla 2021 yılında AÖF mezun sorgulama araştırması yapıyor.

Mezun olduğundan emin olmak isteyen öğrenciler tarafından AÖF mezuniyet sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağı da merak ediliyor. AÖF diploma sorgulama 2021 işlemleri direkt olarak AÖF'ün resmi internet adresinden gerçekleştiriliyor. Mezuniyeti hakkında detaylı bilgi almak isteyen AÖF öğrencileri, Öğrenci Bilgi Sistemi'ne giriş yaptıktan sonra durumlarını öğrenebiliyor..

Mezuniyet için öğrencilerin programdaki bütün dersleri başarmış olması ve FF, DZ veya YZ notlarının bulunmaması gerekiyor. Programda öğrencilerin asgari 120 ECTS kredilerinin sağlanması ve genel not ortalamalarının da 4,00 üstünden en az 2,00 olması gerekiyor.

AÖF MEZUN SORGULAMA