Yaşam

Ankara'da kaybolan Onur Eker ölü olarak bulundu!

Ankara'da dedesinin kaçan kurbanlık koyununu yakalamak isterken kaybolan 20 yaşındaki tıp öğrencisi Onur Eker, ölü olarak bulundu. Üniversiteli genç, iki gündür 100 kişilik özel bir ekip tarafından aranıyordu.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Eker, Ankara'nın Pursaklar ilçesinde kaçan kurbanlık koyunu yakalamak isterken kaybolmuştu.

20 yaşındaki tıp öğrencisinin bulunması için polis ve jandarmaya haber verilmiş, olay yerine çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edilmişti. Helikopter ve termal kameranın da kullanıldığı arama kurtarma çalışmalarına çok sayıda ekip katılmıştı.

ACI HABER GELDİ

Onur Eker, akşam saatlerinde ölü olarak bulundu.

BAKAN KOCA'DAN ONUR EKER PAYLAŞIMI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Onur Eker için sosyal medyadan paylaşım yaparak, Eker'in ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diledi.

 

Günün Videosu
Artvin’in Arhavi ilçesinde geçtiğimiz hafta Perşembe günü selin ilk anlarında bir şahsın göle dönmüş caddede yaşadığı yaşam mücadelesi selin boyutunu bir kere daha gözler önüne serdi. O anlar çevre binadaki vatandaşlar tarafından saniye saniye cep telefonu kamerası ile kaydedildi.