Magazin

Angelina Jolie, Tuba Büyüküstün'ün yanında sönük kaldı!

Tuba Büyüküstün, Uluslararası Asya Film Festivali için gittiği Los Angeles’ta dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz hafta ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlenen Uluslararası Asya Film Festivali’nde jüri üyesi olarak yer alan Tuba Büyüküstün, orada Hollywood yıldızı Angelina Jolie ile de bir araya geldi.

İki ünlü isim, Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı “Önce Babamı Öldürdüler” (First They Killed My Father) adlı filmin festival gösterimi sonrasında düzenlenen kokteylde buluştu. UNICEF’in iyi niyet elçisi olan Tuba Büyüküstün ile BM iyi niyet elçisi Angelina Jolie, sosyal sorumluluk projeleri ve sinema hakkında sohbet etti.

Büyüküstün ve Jolie, özellikle mülteci çocuklar için yaptıkları çalışmalarla tanınıyor. Geçtiğimiz yıllarda her iki sanatçı da tüm dünyanın dikkatini mülteci çocukların durumuna çekmek için hem Türkiye’deki hem de Ürdün’deki kampları ziyaret etmişti.

5a0c4c1467b0a9d1f82a6a3d

GÜZELLİĞİ İLE MEST ETTİ

Tuba Büyüküstün ve Angelina Jolie birlikte fotoğraf da çektirdi. Angelina'nın güzelliği Tuba'nın yanında sönük kaldı.

Oyunculuğa ilk kez yıllar önce rol aldığı bir reklam filmiyle başlayan Tuba Büyüküstün’ü o yıllarda kimse tanımıyordu.

tubabuyukusuntun4

2003 yılında ‘Sultan Makamı’ dizisinde rol aldı. 14 yıl önce bambaşka bir görüntüsü olan Büyüküstün, şarap misali yıllar geçtikçe güzelleşen isimlerden biri.