Magazin

Angelina Jolie Brad Pitt'in yeni aşkı konusunda endişeli!

İddiaya göre Brad Pitt'in Alman model Nicole Paturalski'yle yeni bir aşka başlaması dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie'yi endişelendirdi. Jolie çıkan haberlerin ardından, çocuklarıyla Malibu'da görüntülendi.

Brad Pitt, Fransa’nın Le Castellet Havaalanı’nda Alman model Nicole Poturalski ile birlikte görüntülenmiş ve ikili hakkındaki aşk dedikoduları büyük yankı uyandırmıştı.

Mirror'ın Hollywood Life'ın haberine göre; Yaşananlardan sonra Pitt'in eski eşi Angelina Jolie, ünlü aktörün yeni ilişkisinin çocukları üzerinde yaratacağı etki konusunda endişeli.

ANGELINA BRAD'İN KİMİNLE BİRLİKTE OLDUĞUYLA İLGİLENMİYOR"

Jolie ve Pitt hakkında konuşan kaynak, "Angelina, Brad’in kiminle birlikte olduğuyla ilgilenmiyor. Eğer çocukları etkilenecekse ilgileniyor, fakat bunun dışında onun aşk hayatını bilmeye dair başka bir ilgisi yok. Brad’e karşı romantik duygularını çok geride bıraktı, bu yüzden bu bir sorun değil" dedi.

Malefiz (Maleficent) filminin yıldızı Jolie’yi öfkelendiren durumsa o zamanını çocuklarına adarken Pitt’in yeni bir aşka yelken açmış olması.

Jolie’ye yakın kaynak ayrıca şu ifadeleri kullandı:

Angelina’nın aşk hayatı arka planda, şu anda onun için öncelik değil. Tek umursadığı çocuklarının mutlu olmasını sağlamak. Her gün onların yanında olmaya, sevildiklerini, güvende olduklarını ve desteklendiklerini hissettirmek için elinden geleni yapacak. Çocuklarının iyi olması onun bir numaralı önceliği ve hep öyle olacak.

Jolie ve altı çocuğu önceki gün de Malibu'da ünlü bir restorana yemeğe giderken objektiflere yansıdı.

Üçü evlat edindiği üçünü de Brad Pitt ile birlikteliğinden dünyaya getirdiği altı çocuk, boşanmanın ardından onunla birlikte yaşıyor.