Trafikte 'pes' dedirten görüntü! Seyir halindeyken bezle aracını sildi

Zonguldak'ta bir sürücü, seyir halindeyken aracını bez ile sildi. Söz konusu görüntüler sosyal medyada paylaşılınca polis ekipleri harekete geçti. İfadesi alınan zanlı; söz konusu videoları 6-7 yıl önce çektiğini söyledi. Ancak ehliyetine el konularak idari para cezası uygulandı.

Edinilen bilgiye göre, 8 Mayıs günü gelen bir ihbarı değerlendiren Kozlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, trafiği tehlikeye sokan 67 AAC 605 plakalı aracın sürücüsü 25 yaşındaki Enes T.'ye ulaşarak Kozlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

Söz konusu videoda aracıyla seyir halindeyken yan şeritte seyreden araçtaki yolcu tarafından görüntülenen Enes T.'nin bez ile aracını sildiği görülüyor.

EHLİYETİNE EL KONULDU

Kozlu Sahil yolunda çekildiği tespit edilen görüntüler üzerine ifadesi alınan Enes T., videonun 6-7 yıl öncesine ait olduğunu söyledi. Arkadaşlarının videonun bazı sahnelerini kurgulayarak sosyal medyada paylaştığını söyleyen Enes T., yapılanlardan pişman olduğunu söyledi.
Ehliyetine el konulduğu öğrenilen genç hakkında idari para cezası uygulandığı öğrenildi.

(İHA)

Formula E yeni sezonda iddialı! En verimli yarış arabası… Bariyer, otomobile ok gibi saplandı: 1 ölü Nureddin Nebati kimdir? Nureddin Nebati'nin hayatı ve biyografisi! Arınç ile kavgaya tutuşan Ahmet Hakan, Melih Gökçek'i neden yayına çıkardı? Kuruluş Osman oyuncuları arasına Feyza Sevil Güngör de katıldı! Feyza Sevil Güngör kimdir? Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den ilk açıklama
Sonraki Haber