Zonguldak'ta taşan dereler nedeniyle sel nöbeti tutuluyor

Afet ve Acil Durumu Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) kırmızı kod yayınladığı bölgede yer alan Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde etkili olan kuvvetli sağanakla birlikte yollar nehre dönüştü. Gece saatlerinde etkili olmasını beklenen sağanak yağmur için AFAD, belediye ve itfaiye ekipleri ve birçok vatandaş sel nöbeti tutuyor.

This browser does not support the video element.

Zonguldak'ta gece saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan kuvvetli sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi.

Gökçebey ilçesinde polis ve jandarma ekipleri merkezi konumda sık sık devriye atarak vatandaşları uyardı. Birçok vatandaş iş yerlerini su basmamasi için önlem aldı.

KÖYLERDEKİ VE MERKEZİ KONUMDAKİ EV VE İŞYERLERİNİ SU BASTI

Gece saatlerinde etkili olmasını beklenen sağanak yağmur için AFAD, belediye ve itfaiye ekipleri ve birçok vatandaş sel nöbeti tutuyor. Yaşamı olumsuz etkiliyen yağmur bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kuşadası Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü boğazından bıçaklanarak öldürüldü İstanbul’da dehşet anları! Tartıştığı genci sırtından bıçaklayıp restorana kaçtı Dakikalarca köprüde asılı kaldı! Atlamak üzereyken itfaiye ekipleri böyle aldı Adana'da akılalmaz olay: 3 evladını kebapçıya bırakıp kaçtı! Çocuklar hüngür hüngür ağladı... Felaket gibi kaza: Ölü ve yaralılar var! 20 yıllık 'kız kaçırma' kavgasında 8 kişi yaralandı