''Yılmaz Özdil'in arazisi denize sıfır hale getirildi''

Takvim gazetesi yazarı Zafer Şahin, bugünkü köşesinde, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’in Bodrum'da yer alan evinin arazisinin parsel kaydırma yöntemi ile denize sıfır hale getirildiğini açıkladı.

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’in Bodrum A… Sitesi'ndeki evinin arazisinin parsel kaydırma yöntemi ile denize sıfır hale getirildiği ortaya çıktı.

Başka arsa sahiplerinin hakları gaspedilerek yapılan bu uygulamayı Takvim gazetesi yazarı Zafer Şahin ortaya çıkardı.

Hak sahipleri dava açmaya hazırlanırken Bodrum Belediyesi’nin bu hukuksuzluk karşısında nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

İşte Şahin'in 'Bodrum paşası' başlıklı köşe yazısından öne çıkanlar;

''Mevzu yozdilli olunca konu bitmiyor. En son ilginç bir istihbarat ulaştı elime. Meğer bu çok değerli köşe yazarımızın Bodrum'da bir evi varmış. Lafın gelişi ev diyorum, bildiğiniz saray yavrusu.

Kendileri sözde sarayı sevmez, mütevazı takılırlar ama yaşam standartları Hollywood starlarından geri değildir.

Denize sıfır, 1 dönümlük arazi üzerine kurulu evin piyasa değeri 6-7 milyon dolar.
İddia o ki, bu evin üzerine kondurulduğu arsa aslında deniz kenarında değilmiş. Ama nasıl olduysa deniz kenarına doğru kaymış! Buna 'parsel kaydırma' deniliyormuş.

Yozdillinin arsası adete ayaklanmış ve aradaki yolu da aşarak denizin kenarına gelivermiş!
Hatta ismi lazım değil ünlü bir muhalif dizi oyuncusu için de aynı uygulama yapılmış. Arsası gerçekten deniz kenarında olan vatandaşların arsaları ise parsel parsel yana doğru kaymış!

Ne güzel Bodrum değil mi? Şimdi yeni Bodrum Paşamıza çağrım şudur. Bodrum'daki evinle ilgili bu iddialara cevabın nedir? Parsel kaydırma iddiaları doğru mu?

Sen ki, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nde bile olmayan rakamlar açıklayıp hepimizin kafasını karıştırmayı başardın. Bu basit soru ve iddialara da tatmin edici bir cevap vereceğini ümit ediyorum.

Bilmiyorum, yanılıyor muyum?..''

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Her karesi canice!.. Kırbaç, odun..! Filmlerdeki en kötü +18 sahneler PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı! Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi