Yılbaşı makyajı nasıl olmalı? 2022 Kış makyaj trendleri...

Yılbaşı yaklaşıyor. 2022'yi partilerde karşılayacak olanlar için hazırlıklar şimdiden başladı. Kış makyaj trendleri yılbaşı makyajınız için harika fikirler sunuyor. Peki ama yılbaşı makyajı nasıl olmalı? Sade mi, abartılı mı?

Yeni yılı partileyerek karşılayacakların en büyük kararsızlığı belki de yaptıkları makyajdır. 2022 Kış makyaj trendlerinden haberi olmayanlar şimdiden kara karar yılbaşı akşamı nasıl bir makyaj hazırlığı yapacaklarını düşünüyorlar. Peki ama 2022 yılbaşında makyajınız nasıl olmalı?

 Kırmızı ruj, simli farlar ile tam bir parti havası yakalayacağınız makyaj ile oldukça sade ve hafif bir makyaj arasında gidip geliyorsanız bu kışın en trend makyaj modellerini sizler için araştırdık.

2022 MAKYAJ TRENDLERİ

Öncelikle yılbaşı makyajı yaparken şunu gözden çıkarmamak gerekir: Bu yılın teması Cesurluk. Grafik çizgiler ve kedi gözü makyajlar yeni yılda da popülerliğini koruyacak. Glam Rock Makyajı ile cesurluk gözlerinizden akacak.

Glitter Makyajı

Yeni yılın makyajj trendleri arasında en hiti belki de glitter'dir. Çift renklil yansıyan göz farları gündemden düşmüyor. Kirpiklerinize bol miktarda uygulayacağınız maskara ile gözleriniz de şıklığın ve ihtaşımın eseri okunacak.

Kedi Gözü

Kedi gözü eyelinerlardan vazgeçemeyenler 2022 makyaj trendlerinde kendilerine yer buluyor.

Vazgeçilmez Kırmızı

Bordo ve şarap tonları bu sene yerini kırmızının en belirgin tonuna bırakıyor. Dudaklarda kırmızı kullanırken bu sene dikkat edilmesi gereken şey mat ruj yerine parlatıcılar uygulamak. Parlak ruj veya parlatıcılar sizi şık gösterecektir.

Partiye Hazırız

Yılbaşı partilerinde göz kamaştırıcı olun. Siyahın asilliği ve altın renginin ışıltısıyla partilerin ilgi odağı olmaya adaysınız.

Twitter’da en çok takipçisi olan ünlüler! Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı, İsveç Başbakanı ve NATO Genel Sekreteri ile görüşüyor! Kendi ameliyatını kendisi yaparak tarihe geçen Sovyet doktor: Leonid Rogozov! İşte o görüntüler... Kazada suya düşüp akıntıya kapılmıştı! Kayıp gençten 4 gün sonra acı haber geldi Gratis Haziran 2022 indirim kataloğu! Gratis 28 Haziran indirimli ürünler... Bakan Kirişci'den selin vurduğu Zonguldak'ta inceleme
Sonraki Haber