'Fatality'ler beyaz perdede...

Yeni Mortal Kombat filmi 'R rated' olacak!

Senarist Russo filmin +18 R-Rated (yaş sınırı) olarak değerlendirileceğine ve Mortal Kombat filmi beyaz ekrana ilk defa “Fatality” ile geleceğini doğruladı.

Senarist Greg Russo’nun açıklamalarına göre Mortal Kombat sinema projesi oyunun temellerine bağlı olmakla beraber serinin ilk R-Rated filmi olmaya geliyor ve henüz belli olmamış “fatality”ler içerecek.

Russo sanıyoruz ki hangi fatality hareketlerinin olacağını biliyor. Kano’nun rakibinin kalbini söktüğü ve Liu Kang’in ejderhaya dönüşüp rakibini kızarttığı ikonik fatality hareketlerinin filmde beklendiğini söyleyebiliriz. Bu sahnelerde kesme işlemleri uygulanır mı bilinmez ama her şekilde R-Rated olacağı kesin.

2021’deki Mortal Kombat sinema projesi ve yakında çıkacak olan Resident Evil’in yeniden canlandırılması için senaryoyu kaleme alan Russo bu açıklamaları yaptı. Oyunun kendi temellerine ait olacağına dair tüm korkuları dindirdi.

Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Bu mankenlerden hangisi daha yaşlı? Bu toplumda evin reisi kadınlar! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan! Ünlü futbolcuyu başından vurdular!