Yeni Mortal Kombat filmi 'R rated' olacak!

Senarist Russo filmin +18 R-Rated (yaş sınırı) olarak değerlendirileceğine ve Mortal Kombat filmi beyaz ekrana ilk defa “Fatality” ile geleceğini doğruladı.

Senarist Greg Russo’nun açıklamalarına göre Mortal Kombat sinema projesi oyunun temellerine bağlı olmakla beraber serinin ilk R-Rated filmi olmaya geliyor ve henüz belli olmamış “fatality”ler içerecek.

Russo sanıyoruz ki hangi fatality hareketlerinin olacağını biliyor. Kano’nun rakibinin kalbini söktüğü ve Liu Kang’in ejderhaya dönüşüp rakibini kızarttığı ikonik fatality hareketlerinin filmde beklendiğini söyleyebiliriz. Bu sahnelerde kesme işlemleri uygulanır mı bilinmez ama her şekilde R-Rated olacağı kesin.

2021’deki Mortal Kombat sinema projesi ve yakında çıkacak olan Resident Evil’in yeniden canlandırılması için senaryoyu kaleme alan Russo bu açıklamaları yaptı. Oyunun kendi temellerine ait olacağına dair tüm korkuları dindirdi.

Asla cinsel ilişkiye girmeyen topluluk! Elinde eşinin kafasıyla yürüdü Küçük kızın büyük dramı! Ağaca dönüşüyor... Hadise'den asansör pozu! Kadir'in kaderini montundaki iz belirleyecek Asgari ücretliye 463 TL ek ödeme müjdesi! Hollywood şokta! Eski sevgilisi öldürdü... Trabzonspor zirvede: 2-1 Binlerce kişi İdlib'den göç ediyor...