Yeni Fikirtepe bu alanda yükselecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fikirtepe ile ilgili talimatının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı harekete geçti. Fikirtepe’de kentsel dönüşümün yapılacağı alan drone ile havadan görüntülendi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum açıklamasında, “Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Fikirtepe'nin örnek şehircilik başarısı olarak anılması için devletimiz elini taşın altına koymuştur. Bakanlık olarak, TOKİ Başkanlığımız ve Emlak Konut eliyle inşaatların yapım sürecine giriyoruz. Hiç başlamamış, herhangi bir anlaşma yapmamış, sözleşme imzalamamış, yıkılmamış adaların da planlarını revize etmek suretiyle, Aralık ayında yeni planları askıya çıkaracağız. Konutları, devlet güvencesiyle biz yapacağız.

Sevgilisiyle birlikte babasını öldürüp, testereyle parçaladı! Üçlü ilişkiye giren çift dehşet saçtı: Önce boğdu sonra... Sedat Peker'in kaldığı otele operasyon! Christian Eriksen öldü mü? Sağlık durumu nasıl? Genç adam dehşet saçtı: Evini ateşe verdi, satırla balkona çıktı 'Babalarını öldürttüğün o kız çocuklarının gözyaşları ne olacak?'