Yavuz Bingöl gözyaşlarına hakim olamadı

TV100 ekranlarında Okan Bayülgen'in sunduğu Nokta programına katılan ünlü sanatçı Yavuz Bingöl duygusal anlar yaşadı. Annesinin saz çalarken çekilen görüntülerinin yayınlanması üzerine Bingöl gözyaşlarına hakim olamadı. Annesinin alzaymır hastası olduğunu belirten Bingöl 'Çok zor bir hastalık, en son beni unuttu.' ifadelerini kullandı.

This browser does not support the video element.

Okan Bayülgen'in sunduğu Nokta programının bu haftaki konuğu Yavuz Bingöl'dü. Bingöl, annesi Aşık Şahsenem'in saz çalarken çekilen görüntüleri yayınlanınca duygusal anlar yaşadı.

Gözyaşlarına hakim olamayan Bingöl, annesinin alzaymır hastası olduğunu ve artık saz çalmayı unuttuğunu belirterek ''Bu çok duygusal bir hastalık. Onu sağlıklı olarak görünce çok duygulandım. En son beni unuttu.'' ifadelerini kullandı.

Okan Bayülgen bunun üzerine programa reklam arası verdi.

Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Fenomen genç kadını canlı yayında dövdü Deniz Akkaya'nın başörtülüleri aşağılayan sözleri tepki çekti Karacaahmet Mezarlığı'nda klip çekmişlerdi! Çaycı Hüseyin'i yine öldürdüler! 'Benim binge eating modum oluyor'