Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece veda etti!

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma koronavirüs sebebiyle ekranlara kısa süre önce ara vermek zorunda kalmıştı. Yasak Elma'nın Yıldız'ı ünlü oyuncu Eda Ece ise takipçilerini şaşırtan bir karar aldı.

3 sezondur FOX ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma her bölümü ile sosyal medyanın konusu olmayı başardı. Entrikanın dozunun hiç düşmediği dizi ekranlara zorunlu ara vermek zorunda kaldı.

Dizi ekranda yok fakat oyuncular seyircilerin yakın tabikinde. Özellikle Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece yaptığı her paylaşımla olay oluyor. Eda Ece'yi 2 milyon 800 kişi takip ediyor.

İnstagram hesabında sık sık paylaşımlar yapan Eda Ece aldığı kararı takipçileriyle paylaştı. Koronavirüs nedeniyle herkesin evde kaldığı günlerde Eda Ece içine dönmeye karar verdi ve bir süreliğine sosyal medya hesabını kapattı.

 

Ece bu haberi duyurduğu paylaşımını ise yoruma kapatarak gelen yorumları da görmek istemedi.

Burun buruna geldiler! Beklenmedik son 0 araç alacaklar şokta! En az 2 ay bekleyecekler! Bakan bir daha bakıyor! 'İlk bakışta aşık oluyorlar' Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi