Yasak Elma dizisi hakkında flaş karar! ''Bizim için bitti''

Fox TV ekranlarının sevilen dizileri Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj'a koronavirüs önlemleri kapsamında ara verilmiş ve söz konusu dizilerin Ramazan Bayramı'nın ardından ekranlara gelmesi bekleniyordu. 

FOX'un Medyapım imzalı Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin bayram sonrası sete çıkması planlanıyordu. Oyuncular ve teknik ekip de hazırlık yapmaya başlamıştı.

Koronavirüs nedeniyle setlerine ara verilen üç Fox TV dizisiyle ilgili gündeme yeni bir gelişme geldi. Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin koronavirüs salgınıyla ilgili risk sürdüğü için sezonu kapatma kararı aldığı öğrenidi. Baraj dizisinin ise 24 Temmuz'da sete çıkacağı iddia edildi.

''BU SEZON BİZİM İÇİN BİTTİ''

Diğer diziler de yaz sonunda çekimlerine başlayacak. Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizilerinin yapımcısı Medyapım'ın patronu Fatih Aksoy "Bu sezon bizim için bitti artık" sözleriyle durumu özetledi.

Türkiye'nin ölüm ve ölüm nedeni istatistikleri PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı! Ünlü model işkence edilerek öldürüldü! Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi