Yasak Elma bugün neden yok? 75. yeni bölüm ne zaman? 30 Mart Fox TV yayın akışı!

Yasak Elma bugün neden yok? Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyordu. Koronavirüs nedeniyle dizi setlerine verilen ara sonrasında birçok yapım ekranlara gelmeyecek. Hayranları Yasak Elma'nın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. İşte Yasak Elma bugün neden yok? 75. yeni bölüm ne zaman? 30 Mart Fox TV yayın akışının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Yasak Elma bugün neden yok? Koronavirüs nedeniyle dizi setlerine verilen ara sonrasında birçok yapım ekranlara gelmeyecek. Hayranları Yasak Elma'nın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyordu. Başrollerinde; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı dizi heyecanla takip ediliyor. İşte Yasak Elma bugün neden yok? 75. yeni bölüm ne zaman? 30 Mart Fox TV yayın akışının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

YASAK ELMA BU HAFTA NEDEN YOK?

Bu akşamki yayın akışında yer almayan Yasak Elma dizisinin corona virüsü tedbirleri nedeniyle çekimlerine ara verdiği tahmin ediliyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Resmi açıklama geldiğinde sayfamızda olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yıldız, Kerim'in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender Şahika'nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika'nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız'ın kafası çoktan karışmıştır.

8 saat 15 dakika havada kaldı! Çorum'dan Konya'ya Üvey oğlundan hamile kalan fenomenden şok paylaşım Ölümüyle herkesi kahreden dizi ve film karakterleri Kurban Bayram harçlığı başvuru formu! 55 bin PTT personel alımı başvuru şartları 13 Temmuz 2020 Wayfair'deki iğrenç ilandaki Türkiye detayı Çatışma çıktı: 1 asker şehit Baba ve iki oğlu boğularak can verdi Marmara çatırdamaya başladı!