Yasak Elma 73. bölüm izle! Şahika'dan yeni oyun!

Yasak Elma 73. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 16 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Şahika, Ender'i saf dışı bırakmak için yeni planlarına devam ediyor. Yıldız ile Kerim'in yakınlaşması ise yeni bölüme damga vuruyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Yasak Elma 73. bölüm izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

Yasak Elma 73. bölüm izle! Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yasak Elma, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkacak. Başrollerinde; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. 16 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Şahika, Ender'i saf dışı bırakmak için yeni planlarına devam ediyor. Yıldız ile Kerim'in yakınlaşması ise yeni bölüme damga vuruyor. Halit'in işlerinin düzeldiğini kimseye söylememesi durumların karışmasına neden oluyor. Lila ve Zehra, babalarına destek olmak için çalışmaya devam ediyor. Ender, Şahika'nın hamlelerine karşı, kendi hamlelerini hazırlıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Yasak Elma 73. bölüm izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

YASAK ELMA 73. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Halit, Şahika’yı yenebilmek için bir intikam planı yapar. Lila ve Erim babalarına destek olmak için ellerinden geleni yaparken Zehra yeni düzene uyum sağlamakta zorlanır. Yıldız ve Kerim yakınlığı başlarken, beklenmedik sürprizlerle yüzleşeceklerdir. Şahika ise Ender’den tamamen kurtulmak için yeni bir oyunun içindedir.

YASAK ELMA 73 BÖLÜM İZLE

Nadir’in ölümü herkesi derinden sarsarken, Şahika’nın onunla son dakika evlenmiş olması herkesin gündemine oturur. Ender ve Caner, Şahika’nın yaptıklarını ortaya çıkarmak için var güçleriyle çalışırlar. Halit’in hayat mücadelesi bir taraftan devam ederken, Şahika’nın şirketi ele geçirmesinin üzüntüsünü yaşar. Halit’in hayatı sürpriz bir haberle değişecekken, beklenmedik gelen biri de Yıldız’ın hayatını etkileyecektir.

YASAK ELMA 73. BÖLÜM FRAGMANI

Bu köyün tabelasını gören soyunup fotoğraf çektiriyor Döner sipariş ettiler hayatlarının şokunu yaşadılar! 104 gün sonra yeniden açıldı! Rezalet diz boyu! Kurban Bayram harçlığı başvuru formu! 55 bin PTT personel alımı başvuru şartları 13 Temmuz 2020 Wayfair'deki iğrenç ilandaki Türkiye detayı Çatışma çıktı: 1 asker şehit Baba ve iki oğlu boğularak can verdi Marmara çatırdamaya başladı!