Yarkadaş paylaştı, Sözcü ve Birgün manşete taşıdı!

CHP’li Barış Yarkadaş’ın “Erdoğan’ı eleştirdi diye gözaltına alındı” diye servis ettiği Sözcü ve Birgün’ün manşete taşıdığı haber yalan çıktı.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, D.Ö isimli şahıs N.Y isimli şahsa hakaret edip, N.Y'nin başörtüsüne saldırmış. N.Y'nin şikayetiyle D.Ö gözaltına alınmış.

İstanbul Valiliği açıklamasında şu satırlara yer verildi;

''Çatalca İlçemizde 28.11.2019 tarihinde gözaltına alınan (D.Ö) adlı şahsın, bazı basın yayın organlarında yer alan "Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiği için gözaltına alındı" haber ve iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Çatalca İlçemizde 28.11.2019 Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı'nda (N.Y) adlı şahsa hakaretlerde bulunan ve başörtüsüne yönelik saldırı gerçekleştiren (D.Ö) isimli şahıs, aynı gün saat 22.00 sıralarında gözaltına alınmıştır. Şüphelinin gözaltına alınması ve yargı mercilerine sevki "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama ve hakaret" suçları olup, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

AK PARTİ'Lİ İSMİN BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARMAYA ÇALIŞTI!
Dürdane Özselgin (63) adlı kişinin, AK Parti Çatalca İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Nurşen Yavuz’a (50) hakarette bulunduğu ve Nurşen Yavuz’un başörtüsünü çıkarmaya çalıştığı bildirildi.

İşte olayın ardından düzenlenen ifade tutanakları...

Bakan bir daha bakıyor! 'İlk bakışta aşık oluyorlar' 0 araç alacaklar şokta! En az 2 ay bekleyecekler! Filmlerdeki en kötü +18 sahneler Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi