Yarın hava nasıl olacak? 21 Aralık 2021 il il hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 21 Aralık 2021'de ülke genelinin çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, İç Ege, Doğu Akdeniz'in doğusu, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, ile İzmir, Isparta ve Burdur çevrelerinin yağışlı geçeceğini duyurdu. Kuzey Ege kıyıları, Doğu Akdeniz'in doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Manisa ve Mardin çevrelerinde yağmur ve sağanak yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: İç ve batı kesimlerde batı ve güneybatı, doğu kesimlerde güneyli yönlerden, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’da güney ve güneydoğu yönlerden, Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda kuvvetli ve yer yer fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

Müge Anlı gelin olmadan anne oluyor! Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan hamile Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor Tekstil atölyesi evde ek iş ile ev hanımları öğrencilere ayda 6000 lira maaş! Evde paketleme başvuru Tüm vatandaşlara 1100 lira sosyal yardım parası veriliyor! Kurban Bayramı'nda devlet desteği geliyor Evde ek iş ile ev hanımları ve öğrencilere ayda 6500 lira maaş! İşte Evde paketleme başvurusu A101'de 5 lt Sırma Ayçiçek Yağları Toz Şekerde dev Pazartesi indirimi! A101 4 Temmuz fiyat listesi