Yargı 17. bölüm fragmanı ön izleme

Yargı 17. bölüm fragmanı izlemek için heyecanlı bekleyiş başladı. Kanal D ekranlarında Pazar akşamları izleyenlerinin karşısına çıkan Yargı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Yargı’nın son bölümünde yaşananlar…

This browser does not support the video element.

Yargı 17. bölüm fragmanı izlemek isteyenler son sahnenin ardından arayışlarına hız verdi. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in yer aldığı Yargı dizisinin son bölümünde; sevdiği kadın Ceylin ile mesleği arasında kalan Ilgaz’ın hiç beklenmedik bir karar alması olayların seyrini daha da değiştiriyor.

Kendisine herkesten ve hatta kendisinden bile daha çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin daha değişik bir tutum sergiliyor. Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerin Ceylin’i işaret ettiğine Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırıyor. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmiyor.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayeti hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalıyor. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden de tamamen habersiz kalıyor.

Kara Tahta 5. bölüm kesintisiz tek parça Real Madrid Manchester City maç özeti izle 3-1 Husumetlisini yolda görünce gözü döndü: Üstüne araba sürdü! Eski Futbolcu Özer Hurmacı'nın Eşi Mihriban Hurmacı'dan Canlı Yayında Skandal Sözler! Kuruluş Osman 79. bölüm fragman! Göktuğ Alp'in şehit edildiği sahne! Milli Piyango çekilişi canlı izle! 31 Aralık 2021 Milli Piyango TV canlı yayın