Yargı 12. bölüm fragmanı - Yargı son bölüm özeti 28 Kasım

Yargı 12. bölüm fragmanı izle dizi bitiminde yayında olacak. Ilgaz ile Ceylin ikilisi tehdit edilmeye devam ederken yine bir düğüm içerisinde kalacaklar. Yargı 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yargı 12. bölüm özeti…

This browser does not support the video element.

Yargı 12. bölüm fragmanı izlemek isteyen dizi hayranları heyecanlı bekleyişe başladı. 28 Kasım Pazar akşamında yayınlanan Yargı dizisinin son bölümünde; Ilgaz ile Ceylin ikilisi yine tehditlerin arasında sıkışıp kaldı.

Gönderilen sesli mesajların hemen ardından bittiklerini sandıkları kabus yeniden başlarken Ceylin ile Ilgaz çifti her şeyin en başa döndüğünü fark ederler. En başta olduğu gibi Engin’in herkesle ilgili yeni planları ortaya çıkar. Ceylin ile Ilgaz da tüm bu olanların hedef noktası olmuştur.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta da tüm bu olup bitenlerin ardından kimseye belli etmeden kendi aralarında gizemi çözmeye kararlıdırlar. Ancak bu süreçte hiç beklemedikleri bir hadise ve sürprizler asla yakalarını bırakmayacaktır. İçlerindeki derin öfkeyi yenerek kontrol altında kalmak tamamen onlara kalmış bir durumdur.

Kara Tahta 5. bölüm kesintisiz tek parça Real Madrid Manchester City maç özeti izle 3-1 Husumetlisini yolda görünce gözü döndü: Üstüne araba sürdü! Eski Futbolcu Özer Hurmacı'nın Eşi Mihriban Hurmacı'dan Canlı Yayında Skandal Sözler! Kuruluş Osman 79. bölüm fragman! Göktuğ Alp'in şehit edildiği sahne! Yargı 17. bölüm fragmanı ön izleme