Yapı Kredi emekli promosyonu ne kadar 2020? 1000 TL'ye varan promosyon

Yapı Kredi emekli promosyonu ne kadar 2020? Emekli promosyon ücretleri belli oldu. Yapı Kredi'den emeklilere bin liraya varan promosyon fırsatı bulunuyor. Detaylar haberimizde...

Yapı Kredi emekli promosyonu ne kadar 2020? Son günlerde emekli promosyon ücretlerinin ne olacağı merak ediliyordu. Emekli promosyon ücretlerinin belli olmasıyla birlikte bankaların fırsatları merak ediliyor.

1000 TL'YE VARAN PROMOSYON

Emekli maaşlarını 3 yıl Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler bin liraya varan nakit promosyon kazanacak.

Yapı Kredi'nin açıklamasına göre, emekli maaşlarının yatırılması için 31 Mart'a kadar bankayı tercih eden ve 3 yıl maaşlarını Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler 1000 liraya varan nakit promosyon alabilecek.

Emekli maaşları şubelerin yanı sıra, Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM'ler veya müşteri iletişim merkezi aracılığıyla Yapı Kredi'ye taşınabilecek.

Banka, Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM'lerden yapılan havalelerde ücret muafiyeti sunuyor. Ek olarak, ücretsiz düzenli ödeme talimatı verebilen emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alırken, bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli oranlarla kullanabiliyor.

Öte yandan Yapı Kredi, emekli müşterilerine özel olarak sunduğu Medline acil sağlık hizmeti üyeliğiyle doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerini de 1 yıl boyunca ücretsiz sağlıyor.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Milli okçu Mete Gazoz, Akdeniz Oyunları'nda finalde! Rakip Federico Musolesi Beren Saat ve Kenan Doğulu, Kraliçe Elizabeth'in 'Platin Jubilesi' partisine katıldı Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Ankara'daki selde evinde boğulan Busenur, akrabasıyla aynı kaderi paylaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber