WhatsApp ve Instagram kapanınca devreye BİP girdi!

Instagram, WhatsApp ve Facebook'a akşam üzerinden bu yana erişim sağlanamıyor. Dünya genelindeki durumu fırsat bilen BİP, kullanıcılara, "Kaliteli iletişim için BİP'e girin" mesajı attı.

Sosyal medya platformları Instagram, Facebook ile mesajlaşma uygulaması WhatsApp çöktü. Dünya genelinde yaşanan sorun halen çözülemezken, WhatsApp'tan yapılan resmi açıklamada; çözüm için çalışma yapıldığı belirtildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde yaşanan erişim sorununun global kaynaklı olduğunu bildirdi.

BİP FIRSATI KAÇIRMADI

Instagram, Facebook ve WhatsApp'ta yaşanan sorun anlık mesajlaşma uygulaması BİP için fırsat oldu. WhatsApp üzerinden iletişim kuramayan kullanıcılara BİP'ten; "Kaliteli iletişim için BİP'e girin" mesajı ulaştı. Fırsatı değerlendiren BİP aktif kullanıcı sayısını bir anda artırdı.

BİP, son olarak, kullanıcıları ile şu mesajı paylaştı: "En can alıcı yerinde çöken sohbetler istemiyorsan sen de BiP’e gel, kafan rahat olsun!"

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Mehmet Ceyhan'dan kısıtlama çağrısı Aydın'da 600 gram uyuşturucu ele geçirildi Hasta yakını, sağlık çalışanını darp etti! Yeni Malatyaspor-Galatasaray / CANLI Fotoğraftaki detayı bulunuz... "Boş çerçeveyi doldurmak istiyoruz"
Sonraki Haber