Vücudunuz sağlığınız hakkında sinyal veriyor!

Vücudunuz oluşan bazı sağlık problemlerinizi tırnaklarınızın üzerindeki çizgiler, derinizdeki renk değişimleri ve iyileşmeyen sivilce gibi birçok belirti sinyali vererek ortaya çıkartıyor. İşte sağlığınız hakkında ipucu veren belirtiler...

Taraklı bir dil

Taraklı dil, dilin anormal genişlemesi sonucunda ortaya çıkar. Ayrıca yanak yeme ve diş taşı oluşumu da dilin dışarı doğru kıvrılmasına yani taraklı dil oluşmasına sebebiyet verebilir. Taraklı dilde gelişen birtakım reaksiyonlar dilin şişmesine neden olabilir. Bu durumda doktora gözükmenizde fayda var. Ayrıca dil şişmesiyle beraber ağrılar, kramplar, saç dökülmesi ve düşük tansiyon gibi durumlar varsa bu tiroid hastalığının belirtisidir.

Canlı yayında açıkladılar! İşte il il koronaya verilen kayıp 27 Mayıs Şok Market aktüel kataloğu! Bu hafta Şok Markete neler geliyor? 28 Mayıs A101 aktüel kataloğu! Bu hafta A101'de neler var? Millet sosyal medyada Erdoğan'a siper oldu! CHP bu küfürbazı nasıl savunacak? CHP'li genç meclis üyesinden Erdoğan'a ağır hakaret... 27 Mayıs hava durumu! Yarın hava sıcaklığı kaç derece?