Volkswagen'den Yeni Kampanya Duyurusu! Araç Almak İsteyenlere Fırsat! Son Tarihi Kaçırmayın

Araç sever bütün bireyler otomobil kampanyalarını sıkı bir şekilde takip ediyor. Otomobil sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken ve son dakika olarak kayıtlara geçen Volkswagen kampanyaları paylaşıma açıldı.

Araç sever bütün bireyler otomobil kampanyalarını sıkı bir şekilde takip ediyor. Otomobil sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken ve son dakika olarak kayıtlara geçen Volkswagen kampanyaları paylaşıma açıldı.

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için Volkswagen yeni ve güncel kampanyalarını duyurdu. Volkswagen Doğuş Finans’tan yüzde 1,65 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Volkswagen resmi web sitesinden sıfır kilometre yeni araç sahibi olmak isteyenler için kampanyalarını açıkladı.

Avantajlı ve fırsatlı kampanyalardan faydalanmak için Volkswagen resmi web sitesinde yapılan açıklama netlik kazandı. 

Volkswagen'den Güncel Kampanya Paylaşımı

Volkswagen araba sahibi olmak günümüzde artık çok basit. Volkswagen Doğuş Finans’tan (VDF) yüzde 1,65 oranında avantajlı ve fırsat sunan faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sizleri bekliyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak Hep Yeni Paketi’nden iki sigorta ürünü ekletmeniz yeterli olacaktır. 

Kampanya kapsamında 6.5 ile 48 aylık vadelerde %1,65, 49-60 aylık vadelerde %1,75 faiz oranları geçerli olmaktadır. 38 - 60 ay vade alternatifine sigorta ürünü eklenmesi ne yazık ki mümkün değil. Tüzel ve BVL kredi başvurularında ise sigorta ürünü yansıtılması gerekiyor.

Kredi Başvuruları Başladı

Yapılan tüm açıklamalarla beraber, vadeler ve şartlar dışında bir kullanım talebinde bulunmak istediğinizde, Volkswagen Yetkili Satıcılarımızdan detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kredi kampanyasının koşullarına gelince; 6-48 ay vade ile Hep Yeni Paketi dahilindeki iki sigorta ürünüyle beraber alınacak Volkswagen binek araç modelleri için geçerli olacaktır.

Hep Yeni Paketi, dört seneye uzatılmış garantiyi (Volkswagen Garanti Plus®), bir senelik kaskoyu ve %1,65– %1,75 arasında değişen kredi faiz oranını sağlar. Hep Yeni Paketi kapsamında yalnızca bir sigorta ürünü eklenmesi koşulu yer alıyor.  

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Teşkilat 24. bölüm tek parça izle! Teşkilat yeni bölüm izle! Basketbol: FIBA 2023 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Galatasaray, Yeni Malatyaspor deplasmanında da kayıp... EYT çıktı mı? EYT kimler kapsıyor? İşte Almanya ve Finlandiya modeli Karantinada tehlikeli anlar! 2 çocuğuyla kaldığı otel odasını yaktı
Sonraki Haber