Vatandaş sordu, Akşener katıla katıla güldü, Fatih Altaylı dondu kaldı...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın hazırlayıp yönettiği Teke Tek programında konuğuydu. Altaylı, program sırasında vatandaşlardan gelen soruları da Akşener'e yöneltti. Akşener, vatandaşın sorularına kahkahalarla güldü. Vatandaşın sorularına yanıt vermek yerine gülerek dalga geçen Akşener'in bu tavrı sosyal medyada büyüt tepki çekti...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener salı akşamı Habertürk'te Fatih Altaylı'nın konuğuydu. 

Teke Tek programında gündeme ilişkin Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Akşener, koronavirüs ile mücadeleye ilişkin Sağlık Bakanı'nın yaptıklarını onaylarken, hükümeti ise eleştirmeyi tercih etti. 

Altaylı program sırasında vatandaşlardan gelen soruları da Akşener'e yöneltti. 

İşte o sorular ve Akşener ile Altaylı arasında yaşanan diyalogların çözümü... 

Fatih Altaylı: Koltukta otururken, yani bakanlığınız döneminde, güçlü ve etkili olduğunuz dönemde bu söylediklerinizden hangisini, yani hastane mi, köprü mü, yol mu yaptı da şimdi konuşuyor diye soruyorlar size.

Meral Akşener: "İçişleri Bakanı olarak mı?"

Fatih Altaylı: Evet

Meral Akşener: "Güzel soru" kahkahalar... "Çok iyi ya..." kahkahalar "çok iyi..." kahkahalar...

Fatih Altaylı: Niye böyle güldünüz...

Meral Akşener: Sekiz ayda çok şey yaptık dermişim... Kahkahalar...

Fatih Altaylı: Bir vatandaş da diyor ki, madem Sağlık Bakanını ve Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı işleri doğru buluyor. O bakanı oraya getirenin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu, o bilim kuruluna karar verenin de Cumhurbaşkanı Olduğunu niye gözardı ediyor?

Meral Akşener: Kahkahalar, kahkahalar, yine kahkalar... Şimdi, güzel soru....

Fatih Altaylı: Ben elçiyim...

Meral Akşener: Bir şey demiyorum, bir şey demiyorum...

Yaşanan bu diyaloga sosyal medyada vatandaşlardan büyük tepki geldi. İşte o tepkilerden bazıları...

Akılalmaz kaza! Evin çatısına düştü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Simit tablasıyla bayılma numarası yapan kişiye 4 ... Gökçeada'da bazı feribot seferleri iptal edildi Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Köpeğe işkence yaptı, savunmasıyla pes dedirtti A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Bige Önal göz rengi nedir? 2020 Eylül zamlı alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı ne kadar kaç TL oldu? PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları nelerdir?