Vakıfbank emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Vakıfbank emekliye ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyonu belli oldu.SGK'nın kamu bankaları ile yaptığı promosyon pazarlığında sonuç belli oldu. Emeklilerin bankaların vereceği promosyon ücretini merak ediyorlar. Peki Vakıfbank ne kadar promosyon verecek?

Vakıfbank emekliye ne kadar promosyonu veriyor? Emekliler son günlerde promosyon ile ilgili detayları merak ediyorlardı. Heyecanla beklenen emekli promosyon ücretleri açıklandı. Vakıfbank'ın vereceği promosyon miktarı merak ediliyor.

2020 EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR OLDU?

Yeni dönem için promosyon ödemesi kapsamında emekli aylığı;

1500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 500 TL,

1500-2500 TL arasında olan emeklilerimize 625 TL,

2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılması kararlaştırıldı. Ödemeler anlaşmayı müteakiben peşin olarak yapılacaktır.

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Milyonlarca emeklinin heyecanla beklediği promosyon ödemeleri 1 Mart 2020 tarihi itibariyle başladı. Promosyon ödemeleri emekli maaşların yatmasının ardından yapılacak.

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! Afyonkarahisar'da su samuru şaşkınlığı Kıbrıs gazisi son yolculuğuna uğurlandı Getafe, Okay Yokuşlu'yu kadrosuna kattığını açıkladı Dejavu nedir? Dejavu olmak ne anlama gelir? Düştüğü yerden saatlerce kaldırılmayan fotoğrafçı donarak öldü
Sonraki Haber