Künyede dikkat çeken ayrıntı

Vahap Munyar Hürriyet'teki odasını boşalttı!

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, dün istifasını noter aracılığıyla gazeteye bildirmişti. Munyar'ın bugün odasını boşalttığı öğrenildi. Hürriyet gazetesinin bugünkü baskısının künyesinde ise Munyar'ın adının kaldırılmaması dikkat çekti.

Hürriyet gazetesi bir grup çalışanın işine son verdi. Gazeteciler evlere gönderilen tebligatla işlerine son verilirken Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar istifasını elden sunmuştu.

Ancak bu dilekçeye bir yanıt gelmedi. İşten çıkarmaların devam etmesi üzerine, Munyar'ın istifasını bu kez noter kanalıyla gönderdiği öğrenildi.

Munyar’ın istifasının ardından Hürriyet’in genel yayın yönetmenliği koltuğu için Ahmet Hakan’ın adı öne çıktı.

 Tartışmaların ardından bugünkü Hürriyet gazetesinin künyesinde Vahap Munyar’ın Genel Yayın Yönetmeni olarak yer alıp almadığı merak konusu oldu.

Hürriyet’in künyesinde Genel Yayın Yönetmeni olarak Vahap Munyar’ın adı yer aldı.

İşte Hürriyet’in künyesi:

 

VAHAP MUNYAR ODASINI BOŞALTTI

Odatv’nin edindiği bilgilere göre; Vahap Munyar dün akşam odasını boşalttı ve gazeteden ayrıldı.

Bugünkü haber toplantısına katılan Yayın Direktörü M. Emre Oral, servis şeflerine Munyar’ın ayrıldığını açıkladı.

Oral’ın toplantıda, Munyar’ın çalışanlar üzgün olduğu için vedalaşmadığını daha sonra vedalaşacağını aktardığı öğrenildi.

Bu köyün tabelasını gören soyunup fotoğraf çektiriyor Üvey oğlundan hamile kalan fenomenden şok paylaşım 104 gün sonra yeniden açıldı! Rezalet diz boyu! 13 Temmuz 2020 bugün hangi maçlar var? Trendyol hakkında çirkin iddia! Dünya'yı bekleyen korkunç son! Survivor'dan Kuruluş Osman'a... Bomba transfer! 13 - 19 Temmuz 2020 haftalık burç yorumları Yusufeli Barajı sele teslim