Vahap Munyar Hürriyet'teki odasını boşalttı!

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, dün istifasını noter aracılığıyla gazeteye bildirmişti. Munyar'ın bugün odasını boşalttığı öğrenildi. Hürriyet gazetesinin bugünkü baskısının künyesinde ise Munyar'ın adının kaldırılmaması dikkat çekti.

Hürriyet gazetesi bir grup çalışanın işine son verdi. Gazeteciler evlere gönderilen tebligatla işlerine son verilirken Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar istifasını elden sunmuştu.

Ancak bu dilekçeye bir yanıt gelmedi. İşten çıkarmaların devam etmesi üzerine, Munyar'ın istifasını bu kez noter kanalıyla gönderdiği öğrenildi.

Munyar’ın istifasının ardından Hürriyet’in genel yayın yönetmenliği koltuğu için Ahmet Hakan’ın adı öne çıktı.

 Tartışmaların ardından bugünkü Hürriyet gazetesinin künyesinde Vahap Munyar’ın Genel Yayın Yönetmeni olarak yer alıp almadığı merak konusu oldu.

Hürriyet’in künyesinde Genel Yayın Yönetmeni olarak Vahap Munyar’ın adı yer aldı.

İşte Hürriyet’in künyesi:

 

VAHAP MUNYAR ODASINI BOŞALTTI

Odatv’nin edindiği bilgilere göre; Vahap Munyar dün akşam odasını boşalttı ve gazeteden ayrıldı.

Bugünkü haber toplantısına katılan Yayın Direktörü M. Emre Oral, servis şeflerine Munyar’ın ayrıldığını açıkladı.

Oral’ın toplantıda, Munyar’ın çalışanlar üzgün olduğu için vedalaşmadığını daha sonra vedalaşacağını aktardığı öğrenildi.

''Eskisi kadar azgınım'' dedi, amuda kalktı! Canlı yayında kocasını böyle aldattı! Evli öğretmen öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi WhatsApp açıkladı: Son 20 gün... Elbise deneyecekti hayatının şokunu yaşadı! 11 Aralık 2019 Şok Market aktüel kataloğu fırsatı! Sivas'ta donan gölün üstünde belirdi! Kabus hastanede başladı! Vücudunu yiyip bitiriyor Asgari ücret tartışılırken o nokta gözden kaçıyor!