ABD'li komutandan olay sözler

"Havadan, karadan, denizden ve uzaydan bile vururuz"

ABD'li komutan Jeffrey L. Harrigian, Rusya'nın Kaliningrad şehrini havadan, karadan, denizden ve hatta uzaydan bile vurabileceklerini söyledi.

ABD'nin Avrupa, Afrika ve NATO Hava Kuvvetleri Komutanı Jeffrey L. Harrigian, Rusya'nın Kaliningrad şehrinin hava savunma sistemini geçmek için bir planları olduğunu söyledi.

Harrigian, "Gerekirse havadan, karadan, denizden ve uzaydan bile vururuz" dedi. Breaking Defense'in haberine göre Harrigian, Rusya'nın Avrupa'daki 'olası saldırganlığına anında yanıt vermeye' hazır olduklarını söyledi.

"BİR GÜN GEREKİRSE BU PLANI HAYATA GEÇİRECEĞİZ"

Harrigian, "Bu durumda, havadan, karadan, denizden, uzaydan saldırılar ve ayrıca siber alandaki saldırılar ile elektronik harp dahil kapsamlı taarruz gerçekleştirilecek. Bu şema üzerinde çalışıyoruz. Bu planları her zaman düşünüyoruz ve eğer bir gün gerekirse bu planı hayata geçirmeye hazır olacağız" dedi.

ABD'li general, Pentagon'un geliştirdiği planla ilgili detayları açıklamadı.

Beyni farklı çalışanların geçebileceği renk testi! Dünya üzerinde yaşayan en önemli canlı açıklandı! Senin için dağları delecek kişinin adı ne? 22 Ekim 2019 bugün hangi maçlar var? 22 Ekim bugün hangi diziler var? Karnındaki kramp için doktora gitti hayatı değişti Şimdi altın kaplama yat sahibi bir iş kadını! 22 Ekim FOX TV yayın akışı! Yaşını duyan inanamıyor!