ABD'li komutandan olay sözler

"Havadan, karadan, denizden ve uzaydan bile vururuz"

ABD'li komutan Jeffrey L. Harrigian, Rusya'nın Kaliningrad şehrini havadan, karadan, denizden ve hatta uzaydan bile vurabileceklerini söyledi.

ABD'nin Avrupa, Afrika ve NATO Hava Kuvvetleri Komutanı Jeffrey L. Harrigian, Rusya'nın Kaliningrad şehrinin hava savunma sistemini geçmek için bir planları olduğunu söyledi.

Harrigian, "Gerekirse havadan, karadan, denizden ve uzaydan bile vururuz" dedi. Breaking Defense'in haberine göre Harrigian, Rusya'nın Avrupa'daki 'olası saldırganlığına anında yanıt vermeye' hazır olduklarını söyledi.

"BİR GÜN GEREKİRSE BU PLANI HAYATA GEÇİRECEĞİZ"

Harrigian, "Bu durumda, havadan, karadan, denizden, uzaydan saldırılar ve ayrıca siber alandaki saldırılar ile elektronik harp dahil kapsamlı taarruz gerçekleştirilecek. Bu şema üzerinde çalışıyoruz. Bu planları her zaman düşünüyoruz ve eğer bir gün gerekirse bu planı hayata geçirmeye hazır olacağız" dedi.

ABD'li general, Pentagon'un geliştirdiği planla ilgili detayları açıklamadı.

Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Aile hekimliğinde normalleşme nasıl olacak? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! YENİ ASYA'DA AŞAĞILIK KARİKATÜR! ABD'de sokaklar savaş alanına döndü 3 İLDE KARANTİNA! 15 ilde hafta sonu kısıtlaması Can kaybı 4 bin 461'e yükseldi...