Uyku felci olan kız gördüğü korkunç şeyleri anlattı!

Uyku felci ve halk arasındaki yaygın ismiyle “karabasan” pek çok insanın hayatında en azından 1 kere muzdarip olduğu bir durumdur. Kimilerinin doğaüstü bir olay olarak gördüğü bu durum, bilim insanlarınca uykunun en derin esnasında beynin uyanması ve vücudun hareketsiz kalması olarak yorumlanmaktadır. Uyku felcine uzun yıllar boyunca maruz kalıp UNİLAD‘a konuşan bir kız, felç esnasında gördüğü ve yaşadığı en korkunç şeyleri anlatıyor.

Vücudum boyunca hareketsizlik oluşmasının haricinde, uzuvlarım sanki üzerinde uzun bir süre oturmuşum gibi uyuşuyordu "Yatak ve yorgan arasında kaskatı ve cansız bir et parçası gibiydim. Çığlık atmayı başaramadım. Bazen uyku felci  sırasında eğer tüm enerjimi kullanırsam, hafif bir uğultu sesi çıkarabiliyordum. Düşüncelerim berraktı ve uyanıktım. Panik olmamak için mutlu anlar düşünmeye çalışıyordum. Sitcom sahnelerini kafamda tekrar tekrar canlandırdım."
LGS taban-tavan puanları ve yüzdelik dilim 2019! Bursluluk sınavı kaç puanla kazanılır 2019? Taban Sevgilisinin hediyesi ünlü fenomeni öldürdü! Ünlü fenomen hayatının şokunu yaşadı! İnsanları öldürüp cesetlerine tecavüz etti! Evini yakıp balkonda dans etti!