'Uyanış: Büyük Selçuklu'dan yeni tanıtım

TRT'nin bu sezon yayınlamaya başlayacağı yeni dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu'nun yeni tanıtımı yayınlandı. Reyting rekorları kıran tarihi dizilere imza atan TRT'nin bu yeni yapımı 28 Eylül'de izleyici ile buluşacak.

This browser does not support the video element.

Tüm zamanların en yüksek izlenen tarihi dizilerine imza atan TRT'nin yeni sezondaki en büyük yapımlarından Uyanış: Büyük Selçuklu’yu 28 Eylül Pazartesi günü izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Eşsiz bir medeniyetin inşa edildiği dönemi yansıtan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi, oyuncuları, kostümleri, tarihsel mekanları ve hikayesiyle dikkat çekecek.

Büyük prodüksiyonlu bir dönem dizisi olan ve etkileyici detaylara yer verilen dizinin yeni tanıtımı ise izleyenlerden büyük beğeni aldı.

Seyirci karşısına çıkmaya gün sayan dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Osman Sonant, Leyla Feray, İlker Kızmaz, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu, Nik Xhelilaj ve Erdem Akakçe yer alıyor.

“Uyanış: Büyük Selçuklu” 28 Eylül Pazartesi günü TRT 1’de yayınlanacak.

Asırlık 'dengbejlik' kültürü unutulmuyor Büşra Kayıkçı'nın bestesi New York Theatre Ballet'te Galata Kulesi Zeynep Bastık konseri ile açıldı... Piyanist Büşra Kayıkçı'ya büyük onur TRT bu sezon sadece izlenmeyecek, iz de bırakacak! FİRAVUNLARIN SIRLARI!