Ünlü YouTuber koronaya karşı yer altına çekildi

İngiltere'de bir YouTuber, 5 sene boyunca arka bahçesinde çelikten sığınak inşa etti. Colin Furze isimli adam, koronavirüs salgınını sığınağında geçireceğini söyledi.

İngiltere’nin Lincolnshire kentinde yaşayan mucit ve Youtuber olan Colin Furze, 2015 yılında evinin arka bahçesine sığınak inşa etmeye başladı.

SIĞINAĞI EĞLENCE MERKEZİNE ÇEVİRDİ

Sığınakta oyun konsolları, televizyon, jeneratör ve bolca yiyecek bulunuyor. 5 yıllık inşaat süresini görüntüleyen Furze, canı sıkıldığında çalmak için sığınağına bir bateri koydu.

Yerin altında olan sığınakta davulunu komşuları rahatsız etmeden çaldığını ifade etti.

(DHA)

NE OLMUŞTU?

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan koronavirüs (corona virus) kısa sürede dünyaya yayılarak, binlerce kişinin yaşamını yitirmesine neden oldu. Dünya Sağlık Örgütü’nün ‘pandemi’ (küresel salgın) ilan ettiği koronavirüs Türkiye’de de görülürken, 92 kişi yaşamını yitirdi.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! MEB duyurdu! O kurumlar 1 Haziran itibarıyla açılacak 30 Mayıs hava durumu! Yarın hava sıcaklığı nasıl olacak? 65 YAŞ VE ÜSTÜ İÇİN TARİH BELLİ OLDU! Genç futbolcu hayatını kaybetti! Babası ve amcası da... İmamoğlu İSKİ'ye 750 yeni araç aldı! Bakan'dan müjde! Yüzlerce kişi devlet kadrosuna alınacak...