Ünlü sunucu Yavuz Seçkin hastanelik oldu! Omuriliğinde kırık meydana geldi!

Ünlü sunucu ve komedyen Yavuz Seçkin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda talihsiz bir kaza geçirdiğini ve hastanelik olduğu söyledi.

Sunucu ve komedyen olarak tanınan Yavuz Seçkin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla evinin bahçesinde talihsiz bir kaza geçirdiğini duyurdu.

Ağaca çıkmak için sandalyeden destek alan Seçkin, bir anda dengesini kaybederek yere düştü.

OMURİLİĞİNDE KIRIK MEYDANA GELDİ

Apar topar hastaneye kaldırılan Seçkin'in, yapılan muayenenin ardından omuriliğinde kırık olduğu tespit edildi.

Yaşadığı talihsiz kazayı sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Seçkin, "Nazar böyle değiyor demek ki... Evlilik yıl dönümümüzde göze geldik herhalde... Omurilik çıkışında sol tarafta 2-3 kırık var ama toparlayacağız inşallah" dedi.

YAVUZ SEÇKİN HAKKINDA

Şişli Motor Meslek Lisesinden mezun olan ve 28 yaşında taklit yeteneğini keşfederek, "Yavuz'un Minibüsü" adlı programıyla Radyo Klas'ta yayın hayatına başladı. Sonraları programında telefon şakalarına yer vererek birçok ünlüye şakalar yaptı. Radyo Klas'tan ayrılma kararı aldı ve daha sonra Süper FM'de program yapmaya başladı. "Avrupa Yakası" ile televizyon dünyasına adım attı.

Avrupa Yakası dizisinde 'Sertaç' rolüyle yer aldı. Ayrıca "Co-medya" adlı komedi programını yapıyordu. Bülent Ersoy ve Ceyhun Yılmaz ile beraber Star TV'de 'Üçümüz Bir Divayla' programını yaptı. Daha sonra ATV ve Kanaltürk'te İsmail Baki Tuncer ile beraber "Medyatip" programını yaptı. TV'de pek başarılı olamayan Seçkin, radyoda daha başarılı bir profil çizmekte. Hâlen Pal FM'de hafta içi her akşam 18:00–20:00 saatleri arası "Yavuz'un Minibüsü" programını hazırlayıp sunuyor. 19 Ekim 2012'de vizyona giren Oğlum Bak Git adlı komedi filminde başrol oynamıştır.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Gizli Saklı Dizisinde Her Şey Güzel Gidiyor, Bir Tek Şey Hariç: Reytingler! Çankırı’da meydana gelen selde yaşanan panik kamerada Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Bedelli Askerlik Affı 2022 çıktı mı? Yoklama kaçağı ve bakaya kalanların bedelli başvurusu ne zaman? Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber