Ünlü sunucu cam silerken 5'inci kattan düştü! Yürekleri ağza getirdi!

Temizlik Benim İşim yarışmasının sevilen sunucusu Kadir Ezildi, 5'inci kattaki evin camlarını silerken bir anda yere düştü. Yürekleri ağza getiren olayın arından, Ezildi'nin camın alt tarafındaki çatının üstüne düştüğü fark edildi. Düştüğü yerden kahkahalarla kalkan Ezildi ise "Düşenin dostu olmaz" ifadelerini kullanarak espri yaptı.

This browser does not support the video element.

Sosyal medya hesabından yayınladığı temizlik videolarıyla viral olan ve şimdilerde FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışmasında sunuculuk yapan Kadir Ezildi, talihsiz bir kaza yaşadı.

"DÜŞENİN DOSTU OLMAZMIŞ"

Yarışmacısıyla gittikleri evde temiz yapan Kadir Ezildi, mutfaktaki bir camı silmek için mermerin üzerine çıktı. Dengesini kaybeden genç sunucu bir anda yere çakıldı. Set ekibinin yürekleri ağza gelirken Ezildi, kahkaha atarak yerinden kalktı. O anları gülerek anlatan Kadir Ezildi, "İyiyim iyiyim, altta çatı varmış. 5. kattayız ama ben yine çıktım. Düşenin dostu olmaz diye boşuna dememişler" dedi.

 

Hayko Cepkin, sahnede dansçısını taşımak isterken düştü Rapçi Uzi konseri sırasında hayranının saldırısına uğradı! Yere yığıldı Rafet El Roman'dan sahnede Ferdi Tayfur taklidi Can Yaman, Disney+ Türkiye lansmanında tepki çekti Sağlık sorunlarıyla savaşan Justin Bieber'dan bir kötü haber daha: Yüz felci geçirdi Yazın sürprizi Mine Ayman ve Ferhat Göçer'den: Reva