Ünlü şarkıcı Kelly Price koronavirüse yenik düştü

Amerika'nın en popüler gospel ve R&B yıldızlarından, Mariah Carey, Whitney Houston ile Faith Evans'ın destek şarkıcısı ve konuk vokalistliğini yapmış olan Kelly Price, koronavirüsten hayatını kaybetti. Bazı raporlara göre ünlü şarkıcının hastaneden taburcu edildiği ve kaybolduğu söyleniyordu.

Amerika'nın ünlü şarkıcılarından Kelly Price koronavirüse yenildi. Fakat bazı raporlara göre, ünlü yıldızın koronavirüsü atlattıktan sonra hastaneden taburcu edildiğini ve kaybolduğunu söylüyordu. Ancak Price'ın avukatı, ünlü şarkıcının yaşadığı Atlanta bölgesinde kaybolduğunun bildirilmesinin ardından Cuma gecesi güvende olduğunu söyledi ve ünlü şarkıcının koronavirüs savaşında tedavi gördüğünü söyleyerek raporları reddetti.


3 HAFTA ÖNCE TABURCU EDİLDİ

Ailesi, TMZ'ye Ağustos ayı başlarında hastanedeyken onunla temas halinde olduklarını ve çocuklarının onu birkaç kez ziyaret ettiğini söyledi. Daha sonra, hastaneye yatırıldıktan 3 hafta sonra taburcu edilmişti ki bu, ailesini çok şaşırttı çünkü hala tam olarak iyileşmediği söyleniyordu.

''KAYBOLMADIM''

Price, kaybolduğunu düşünen kişiler için TMZ'ye konuştu:

"Asla kaybolmadım. Evimdeydim, doktorlar tarafından görülüyordum. Ailemdeki herkes tam olarak nerede olduğumu biliyordu.Hiç tehlikede olmadım, şu anda tehlikede değilim."


''ÇOK ACI ÇEKTİM''

Price hastaneden yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

'Bir noktada beni kaybettiler. Birkaç gün sonra uyandım ve hatırladığım ilk şey etrafımda duran ve hangi yıl olduğunu bilip bilmediğimi soran doktorlardı. Öldüm. Yoğun bakımda uyandığımı hatırlıyorum. Şu anda çok zorlu bir savaşla karşı karşıyayım. Konsere tekrar hazır olmak için ve sevdiğim kişi yanımda olmadan yapmam gereken çok rehabilitasyon var. İç hasar çok acı çektim.’

Price, Temmuz ayı sonlarında koronavirüs test sonucunun olumlu olduğunu öğrendiğinde nasıl hissettiğini Instagram'da hayranlarıyla paylaştı.

Price, kendisi için endişelenen instagram takipçilerine de teşekkür etti:

"Sevginiz, endişeniz ve dualarınız için teşekkür ederiz. Onları ve içtenlikle yapan hepinizi gerçekten takdir ediyorum. Benim üzerimde kaybolmadılar. Söz veriyorum.Teselli ve sessizliğe geri dönüyorum, burada bir şeyleri yoluna koyabilirim. Bu sağlıklı olmak ve bütün olmak için savaşmak olacak."

Ailesi tarafından polise kayıp olduğu bildirilen Price'ın evinde polisler kontrol yaptı ve iddiaya göre Price'ın erkek arkadaşı eve gelen ziyaretçileri eve yaklaştırmadı. Price, kendisinin ve eşinin koronavirüse yakalandıklarını bu yüzden eve ziyaretçi kabul etmediklerini söyledi. Yetkililer, TMZ'ye hiçbir suç kanıtı bulamadıklarını ve Price'ın erkek arkadaşıyla konutta görüştüklerini söyledi.

iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları Takla atan otomobildeki 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı Anadolu Efes-UNICS Kazan maçının ardından Vitor Pereira'dan basın toplantısında tartışılacak sözler... Barbaros Hayreddin Paşa Türk mü? Barbaros Ne Demek? Fenerbahçe'li Osayi-Samuel'e 3 maç ceza!
Sonraki Haber