Ünlü isimler huzurevi sakinlerine aşure dağıttı!

Mustafa Sandal, Deniz Seki, Murat Dalkılıç, Nükhet Duru, Serdar Ortaç ile yapımcı Polat Yağcı gibi ünlü sanatçılar, Okmeydanı Dârülaceze sakinlerine aşure dağıttı.

Yapımcı Polat Yağcı, şarkıcılar Mustafa Sandal, Deniz Seki, Murat Dalkılıç, Nükhet Duru ve Serdar Ortaç ile Okmeydanı Dârülaceze sakinlerine aşure dağıttı. Polat Yağcı, “Cumhurbaşkanımız ile görüştüm. Arnavutköy’e yapılacak yeni huzurevinde sanatçılar için de bir yaşam merkezi kurulacak. Yaptığımız konser serisinin gelirini bu projeye bağışlıyoruz” dedi.

'HARBİYE'DEKİ KONSERLERİMİZDEN BUNUN İÇİN PARA ALMADIK'

Sanatçılar “Hepimiz destekliyoruz. Harbiye’deki konserlerimizden de bunun için para almadık” diye konuştu.

Ünlü isimlerin konuyla ilgili söyledikleri sözler şöyle:

Nukhet Duru, “Böyle bir şey ancak uygar ülkelerde yapılmıştır. Uygar ülkeler sanatçılarını yaşlanınca kurda kuşa yem etmez. Bizde o ülkeler arasına girdik sayılırız.”

Serdar Ortaç, “Kimsenin yaşlılığında yalnız kalmasını istemem. Belki bir gün bizde orada oturacağız.”

Deniz Seki, “Çorbada bizimde tuzumuz olduysa ne mutlu bize. Çok mutlu ve onurluyum.”

Rafet El Roman, “Ben gençliğin ne olduğunu biliyorum ama siz yaşlılığın ne olduğunu bilemezsiniz demiş frank sanata şarkısında.”

Murat Dalkılıç, “Harbiye konserleri ilk defa bereketli geçmişti. Çok uzun zamandır bu projeyi biliyordum direk altına imzamızı atıp örnek teşkil etmek adına. Uygar ülkelerde ki gibi değerlerimize sahip çıkmak adına bu projeye destek vermekten onur duydum” diye konuştu. Dalkılıç, “Yarın öbür gün hepimiz o durumda kalıpta, bizi zamanında çok seven insanların yüreklerini yakabiliriz” diye konuşmasını noktaladı.

Güzellik kraliçesi doktoru yıkan manzara Tarihi belgelerde yer alan büyük sır çözüldü Genç kızlara taş çıkartıyor! Yaşını görünce inanamayacaksınız! Canlı yayında açıkladılar! İşte il il koronaya verilen kayıp 27 Mayıs Şok Market aktüel kataloğu! Bu hafta Şok Markete neler geliyor? 28 Mayıs A101 aktüel kataloğu! Bu hafta A101'de neler var? 15 ilde seyahat yasağının kalkacağı tarih belli oldu! 60 yıllık utançtan Demokrasi Adası'na... Beşikteki cesedini sıçanlar yedi!