Maç bile izlememesi gerekirdi

Ultraslan'dan Ali Palabıyık çıkışı

UltrAslan: "Bugün oynayacağımız UEFA Kupası maçı öncesinde derbi maçının hakem atamasıyla ilgili yazmama kararı almıştık ama dünden bugüne geçen zaman gösterdiki kamuoyunda arsızlığın başını alıp gittiği, algı oyunlarının birbiriyle yarıştığını gözlemledik."

Galatasaray'ın ana taraftar grubu UltrAslan, Fenerbahçe derbisinin hakemi Ali Palabıyık'la ilgili dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. "Normal şartlarda yaptığı skandal hatalardan sonra bırakın hakemliği futbol izlemesi dahi yasaklanacak bu tetikçinin her adımını her düdüğünü yakinen takip edeceğimizi tekrar ediyoruz!" diyen UltrAslan, "Takımımızın ve hocamızın performansına, yeteneklerine sonuna kadar güveniyor ve adil bir yönetim olmasa dahi bu çeteyi sahaya gömecek güce sahip olduğunu biliyoruz!" şeklinde devam etti.

Kıyamet alameti olarak görüyorlar! Arılar bu yazıyı yazıp kovanları terk ediyor Fransa'da şiddetli patlama! Liman alev alev Lokum gibi Arnavut ciğeri nasıl yapılır? Cıtır cıtır patates cipsi nasıl yapılır? ABD'de 56 milyon kişi oy kullandı Altay'da 24'ü futbolcu 34 kişide korona çıktı Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler Rakı fiyatları 2020 ne kadar? 35'lik, 50'lik...