Gürbüz Gözüm seslendirdi...

Ülkücülerden Binali Yıldırım için çok özel şarkı!

MHP'li ülkücüler AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için şarkı yazdı. İşte İki Yaka Bir Sevda ile sloganı ile bütünleşen AK Parti - MHP ortaklığını taçlandıracak şarkı ve sözleri...

Ak Parti ile Cumhur İttifakı’nı oluşturan MHP’de ülkücüler, ortak yapılacak Büyük İstanbul Mitingi öncesinde ittifakın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için şarkı yazdı.

Daha önce MHP ve AK Parti’nin birlikteliğini ve İstanbul’u “İki Yaka Bir Sevda” sloganında bütünleştiren ülkücüler şimdi de seçim için çok başarılı bir şarkıya imza attılar.

Sözlerini Yağız Ozan mahlasını kullanan genç bir ülkücünün yazdığı şarkıyı Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin etkinliklerinde öne çıkan sanatçı Gürbüz Gözüm seslendirdi.

Şarkının sözleri ise şöyle:

Şarkının sözleri ise şöyle:
İstanbulda bütün yüzler gülecek
Kutlu ittifakla hizmet sürecek
İki yaka sevdamızla bütünleşecek

Yeniden yeniden kazanacağız
Binali Yıldırım’la başaracağız

İstikrarla devam gayretle devam
İşçisiyle esnafıyla milletle devam
Tevazu samimiyet gayretle devam

Yeniden yeniden kazanacağız
Binali Yıldırım’la başaracağız

Sultan Mehmed'in fethettiği istanbul
Atatürk'ün kurtardığı istanbul
Erdoğan'ın dirilttiği istanbul

Yeniden yeniden kazanacağız
Binali Yıldırım’la şahlanacağız

Uzun süre tuvalete gidemediği için öldü! Teletabiler'in güneş bebeği bakın nasıl görünüyor! Algoritmaya göre suç işliyorlar! Mado'da cinsel ilişki skandalı iddiası! İzle! Dövdü, sürükledi, tecavüz etti, kafasını kesti! Öldükten sonra fotoğraflarını çektiler! Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok? Dudak nemlendiricisi ile kaçmayı başardı! Afili Aşk 3. bölüm izle! Kerem ile Ayşe'nin planı!