Nuran Yıldız yazdı

Uçankuş'ta 'uçamayan masa'

UçanKuş TV’de bir süredir Deniz Akkaya ile İzzet Çapa canlı masa programı sunmaktaydı. Programda Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci’nin geçtiğimiz hafta birbirlerine girmesi olay oldu. Bu gerilime canlı masa programı sunucusu İzzet Çapa tarafından da tepki geldi ve programdaki görevini bıraktı.

Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasındaki gerilim gündeme damga vurmuştu. Cinsiyet değiştirmesinden sonra sürekli anne olmak istediğini ifade eden Selin Ciğerci’ye Deniz Akkaya'nın yaptığı sert yorumlar gündeme düşmüştü.

Deniz Akkaya'nın ifadelerinden sonra ve Selin Ciğerci’ye gösterdiği tavrı için İzzet Çapa, Akkaya ile birlikte yaptığı programı terk etmişti.

SuperHaber yazarı Nuran Yıldız, İzzet Çapa'yla arasında geçen konuşmayı "Uçankuş'ta 'uçamayan masa" başlığıyla bu haftaki köşesine taşıdı.

İşte Yıldız'ın o yazısı;

"Uçankuş Tv’de, İzzet Çapa ve Deniz Akkaya’nın birlikte yaptığı “Canlı Masa” vardı.

İzzet programı, kısır bir magazin programı olmaktan çıkarıp ülke gündemine taşıyan taraftı.

Son programda Deniz Akkaya’nın Selin Ciğerci’ye cinsiyetler üzerinden laf etmesi ve üzerine Halil Sezai’nin şiddetini mazur göstermesi İzzet’in kabul edebileceği bir şey değildi, programı bıraktı.

O programdan dakikalar sonra uzun bir telefon konuşması yaptık İzzet’le.

Dedim ki “Sen televizyona yakışıyorsun ama kimlerle muhatap olacağın konusunda suçlusun.”

“Programı bıraktığıma üzülmüyorum, bu söylediklerinin haklı olması beni üzüyor” dedi.

Devam etti, “O programı kafa dağıtmak için kabul etmiştim. Orada konuşulan şeyler benim hayatımın gündeminde olmayan şeylerdi.”

Kızdım, “Ama kafa herkesle dağıtılmaz ki, kafa, kafa namusu olanlarla dağıtılabilen bir şeydir.”

Noktayı İzzet koydu: “Haklısın da, ben çevremdekilere iyi insan olma şansı vermekten vazgeçemiyorum. O şansı kullanabilenler oluyor, kullanamayanlar oluyor.”

NURAN YILDIZ'IN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yük gemisinde 7 ceset bulundu Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Ramo 17 bölüm izle 23 Ekim 2020 Felaket sürüyor! 2 kişi daha hayatını kaybetti Frontex durdurdu Yunan ölüme sürükledi Zümrüdüanka Suhandan kaç yaşında? Pelin Abay kimdir? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler