Acun Ilıcalı açıkladı...

TV8 Ebru Şallı'nın nişanlısı Uğur Akkuş'a mı satıldı?

Star Gazetesi Yazarı Ersoy Dede, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'le ilgili flaş bir iddiayı gündeme getirdi. Dede, TV8'i Ebru Şallı'nın nişanlısının aldığını belirtirken bir açıklama da Acun Ilıcalı'dan geldi. İşte satış için görüşmeleri doğrulayan Ilıcalı'nın açıklaması...

Star Gazetesi yazarı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "TV 8’i, Ebru Şallı’nın nişanlısı Uğur Akkuş almış.." iddiasında bulundu.

Ersoy Dede'nin gündeme getirdiği bu iddianın ardından TV8'in sahibi Acun Ilıcalı satış olup olmadığına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

"Kanalımızı başarılı bulan ve doğru bir yatırım olarak görüp ciddi teklifler sunan bazı yatırımcılarla görüştüğümüz doğru. Ancak basında yer aldığı gibi imzalanmış bir satış veya ortaklık anlaşması söz konusu değil.

Böyle bir ortaklık gerçekleşirse bilgiyi anında paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın." ifadelerini kullanan Ilıcalı görüşmelerin kim ya da kimlerle yapıldığı konusunda ise bilgi vermedi.

Emir Aksüt kimdir? Sibel Can'ın oğlunun sevgilisi Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Bu toplumda evin reisi kadınlar! Müge Anlı 17 Eylül canlı izle! Canlı yayında... Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu 18 Eylül bugün hangi diziler var? Eski sevgilisini baştan çıkarmaya gidiyordu! Babası 11 yıl boyunca karanlık odaya hapsetti! Müge Anlı'da çıkmıştı! Palu olayında yeni gelişme