Türkiye'nin otomobilinden mesaj var!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG'un resmi sosyal medya hesabından yerli otomobili bekleyenleri heyecanlandıran bir mesaj paylaşıldı. "Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. #YeniLigeYolculuk'un bir sonraki adımı hazır" mesajında "#YeniLigGemlik" etiketinin yanısıra "Çok yakında" ifadesi de dikkat çekti.

This browser does not support the video element.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu TOGG sosyal medya hesabından, Türkiye'nin Otomobili'ne ilişkin görüntülü bir mesaj paylaştı.

#YeniLigGemlik" etiketiyle yapılan paylaşımda "Her adım bir sonrakinin başlangıcı olmaya ve heyecanımızı tazelemeye devam ediyor. #YeniLigeYolculuk'un bir sonraki adımı hazır." ifadesi kullanıldı.

Saat 18.07'de paylaşılan görüntüde, "Zemin Etütleri, ÇED Raporu, Teşvik Belgesi, İmar İzni, İnşaat Ruhsatı yükleniyor" ifadesi ve "İnşaat Başlangıç Töreni" için de "Çok yakında" denildiği görülüyor.

Söz konusu paylaşımın saat 18.07'de yapılmış olması, 'Çok yakında' vurgusu ile işaret edilen "İnşaat Başlangıç Töreni"nin de 18 Temmuz'da yapılacağı yorumları yapılmasına neden oldu.

Paylaşıma sosyal medya kullanıcıları yoğun ilk gösterirken, ilgili mesaj kısa sürede 16 bin kişi tarafından görüntülendi. Çok sayıda kişi tarafından da paylaşıma yorum yapıldı. 

Rus uçakları dünya rekoru kırdı Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri havalandı Türk F-16'ları ASELPOD ile vuracak! Mikroçip ile beyin kontrol edilecek Varank'tan merak uyandıran paylaşım "İnsanlığa uzaydan müdahale edilecek"