Türkiye tatilinde ayağı bu hale geldi!

İngiliz televizyon yıldızı Kate Price, Türkiye tatilinde duvardan atlayıp ayağının kırıldığını açıkladıktan sonra sosyal medya trolleri kendisini gündeme gelmek için yalandan sakat numarası yapmakla suçlayınca, dikiş atılmış kırık ayağının fotoğraflarını paylaştı.

42 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Kate Price, ayağının kırıldığını açıklamıştı. Sosyal medya kullanıcıları Price'ı şov yapmakla suçlayınca, ünlü isim dikiş atılmış kırık ayağının fotoğraflarını kendisini tedavi eden doktorlara teşekkür ederek paylaştı.

Müge Anlı Gelin Olmadan anne oluyor! Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan hamile Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor Müge Anlı'nın Kına Gecesi videosunda duygusal anlar! Zahide Yetiş ve Zuhal Topal da var Tekstil atölyesi evde ek iş ile ev hanımları öğrencilere ayda 6000 lira maaş! Evde paketleme başvuru Tüm vatandaşlara 1100 lira sosyal yardım parası veriliyor! Kurban Bayramı'nda devlet desteği geliyor A101 30 Haziran 2022 aktüel ürünler